Skylt "Blue Ribbon Teabag"
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Teabag", 1900-talets mitt, lackerad, text och dekor i gult, blått och vitt mot röd botten, 49 x 70 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Slitage, rost, färgbortfall
785565
2020-07-11