Skylt "Blue Ribbon Teabag"

Skylt
Skylt
Skylt
Skylt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Teabag", 1900-talets mitt, lackerad, text och dekor i gult, blått och vitt mot röd botten, 49 x 70 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, rost, färgbortfall

785565

2020-07-11