Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HENRY UNGER (född 1944): Figurkomposition, signerad med monogram, daterad 1988, akvarell, bildmått ca 55x74 cm
Ej examinerad ur ram
785571
2020-06-22