Henry Unger akvarell

Henry Unger akvarell
Henry Unger akvarell
Henry Unger akvarell
Henry Unger akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HENRY UNGER (född 1944): Figurkomposition, signerad med monogram, daterad 1988, akvarell, bildmått ca 55x74 cm

Ej examinerad ur ram

785571

2020-06-22