Teskedar silver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TESKEDAR, 11+6 st., silver, varierande tillverkare, bl.a. GEWE Malmö 1960-1972, samt skedar med stadsvapen i silver 800 samt 925, bl.a. Lübeck samt Malmö, längd ca 10-11 cm, total vikt 119 g
Slitage, repor
785572
2020-06-27