Teskedar silver

Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TESKEDAR, 11+6 st., silver, varierande tillverkare, bl.a. GEWE Malmö 1960-1972, samt skedar med stadsvapen i silver 800 samt 925, bl.a. Lübeck samt Malmö, längd ca 10-11 cm, total vikt 119 g

Slitage, repor

785572

2020-06-27