Reklamskylt "Pennzoil Safe Lubrication"

Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMSKYLT, "Pennzoil Safe Lubrication", oval, röd och svart text och dekor mot gul botten, 46 x 78 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage

785575

2020-07-11