Reklamskylt "Blue Ribbon Coffee"

Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt
Reklamskylt

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Coffee", 1900-talets mitt, blå, vit och gul text mot röd botten, 70 x 50 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

785578

2020-07-11