Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, "Blue Ribbon Coffee", 1900-talets mitt, blå, vit och gul text mot röd botten, 70 x 50 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
785578
2020-07-11