Eldsläckare 1900-talets första hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDSLÄCKARE, 1900-talets första hälft, "Bore", AB Svenska Tempus, Stockholm, med munstycke, höjd 80 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage

785599

2020-07-11