3 vägghyllor 1990-tal

3 vägghyllor 1990-tal
3 vägghyllor 1990-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGHYLLOR, 3 st, 1990-tal, stål med glashyllor, höjd 143 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Bruksslitage

785600

2020-07-11