Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGHYLLOR, 3 st, 1990-tal, stål med glashyllor, höjd 143 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Bruksslitage
785600
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här