Vulcain Cricket Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VULCAIN CRICKET, armbandsur, 1960-tal, doublé/stål, plexiglas, alarm, ref nr. 305018, kaliber 360, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

785604

2020-07-05