Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1900-tal, med texten "En trappa ne....", bronserad ram med dekor i pastellage, 99 x 127 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Slitage, dekorbortfall
785607
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här