Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, med texten "En trappa ne....", bronserad ram med dekor i pastellage, 99 x 127 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, dekorbortfall

785607

2020-07-11