Pelarbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skiva fanerad med schackmönster, benställning med ådringsmålad dekor, höjd 71, skivan 41 x 41 cm

Smärre slitage och repor

785612

2020-06-22