Sidobord Frankrike

Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike
Sidobord Frankrike

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, tidigt 1900-tal, Louis seize-stil, sannolikt Frankrike, stomme i mahogny, marmorskiva, list i mässing, höjd ca 75, diameter ca 48 cm

Bruksslitage

785628

2020-06-23