Martin Monet graffitimålning

Martin Monet graffitimålning
Martin Monet graffitimålning
Martin Monet graffitimålning
Martin Monet graffitimålning
Martin Monet graffitimålning
Martin Monet graffitimålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARTIN MONET, (född 1970) "Jim Morrison & Harvey Quinn", graffitimålning på pannå 49 x 229 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Smärre skador och märken

785631

2020-07-11