Klubbat för:
8 400 SEK
3 000 SEK
MARTIN MONET, (född 1970) "Jim Morrison & Harvey Quinn", graffitimålning på pannå 49 x 229 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Smärre skador och märken
785631
2020-07-11