Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, "Lamingo T325/450", taklampa, metall, Markaryd, 1950-/60-tal, diameter ca 47 cm

Bucklor, repor, slitage

785640

2020-06-23