Oljemålning motiv från Venedig

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Venedig, signerad Carl Öjlerbye, daterad 1885, olja på duk, ca 51 x 81 cm

Krackeleringar

785641

2020-06-23