Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKLAMPOR, BORDSLAMPA, 5 dlr, 1900-tal, bordslampa Philips, typ 720, höjd ca 54 cm, 4 takarmaturer, totala höjder ca 25-37 cm
Skador, slitage
785642
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här