Samling lampor

Samling lampor
Samling lampor
Samling lampor
Samling lampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPOR, BORDSLAMPA, 5 dlr, 1900-tal, bordslampa Philips, typ 720, höjd ca 54 cm, 4 takarmaturer, totala höjder ca 25-37 cm

Skador, slitage

785642

2020-06-23