Sjöskumspipor 18/1900-tal

Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal
Sjöskumspipor 18/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SJÖSKUMSPIPOR, 3 st, 18/1900-tal, 1 st med silver, längder ca 46-80 cm

Skador, slitage

785651

2020-06-23