Servisdelar Wood & Sons

Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons
Servisdelar Wood & Sons

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOOD & SONS, "English scenery", servis, 54 dlr, flintgods, bestående av: 9 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 9 förrättstallrikar, 7 assietter, 8 frukostskålar, 6 dessertskålar, 2 bringare, 1 djup skål, 4 ovala fat, 1 mindre portionsskål samt 1 liten brödassiett

Skador: Någon enstaka obetydlig nagg, någon del brunfläckig, större invändig nagg på lilla bringaren, spricka invändigt stora bringaren

785657

2020-06-30