Kupongautomat

Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat
Kupongautomat

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUPONGAUTOMAT, 1960-tal, grön- och brunlackerad plåt, höjd 63, längd 26 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

785667

2020-07-11