Jan Svenungsson serigrafi

Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi
Jan Svenungsson serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): Selbstporträt, signerad och daterad 1993, numrerad 17/25, torrnål och fotogravyr, bladmått ca 76x57 cm

Oramad

785674

2020-06-26