Jörgen Boberg Mapp

Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp
Jörgen Boberg Mapp

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JÖRGEN BOBERG (född 1940): mapp "Separated Yearnings", 1979, 7 st etsningar, signerade och numrerade Boberg, 2/130, arkmått ca 44 x 31 cm, oramade

Kuntoraportti

785699

Päivämäärä:

2020-06-30