Jörgen Boberg Mapp
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JÖRGEN BOBERG (född 1940): mapp "Separated Yearnings", 1979, 7 st etsningar, signerade och numrerade Boberg, 2/130, arkmått ca 44 x 31 cm, oramade
Kuntoraportti
785699
Päivämäärä:
2020-06-30