Spelbord
2020-06-21
785701
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 18/1900-tal, fanerat i olika träslag, dekor med intarsia, höjd ca 74, 90x43 (87x90) cm
Märken