Bord Louis XVI stil

Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil
Bord Louis XVI stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, Louis XVI-stil, 2 klaffar, fanerat i olika träslag, dekor med intarisa, detaljer samt list i mässing, 1 låda i sarg, höjd ca 75, 80x58 (123) cm

Solblekt, slitage

785703

2020-06-21