Meccano Hornby tågbana
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MECCANO HORNBY, tågbana i litograferad plåt. bestående av lok samt vagnar, byggnade, räls mm
Flertalet delar Meccano Hornby, dock finns enstaka delar av annat fabrikat. Bruksslitage, skador.
785704
2020-06-30