Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, lok (bl a 3043) och vagnar, räls, transformator, tillbehör, landsskapsdetaljer mm
Funktion ej kontrollerad, skador och slitage förekommer
785705
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här