Sven Alfons oljemålning

Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning
Sven Alfons oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN ALFONS (1918-1996), "Paradisets port mot väster", signerad Alfons och daterad 63, olja på duk 80 x 64 cm

785707

2020-06-30