Ingvar Zckrisson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

INGVAR ZACKRISSON, motiv med två ugglor på en gren, färglitografi, signerad, numrerad 115/200 samt daterad 1962, bildmått ca 43x27 cm

Ej examinerad ur ram

785708

2020-06-22