Klubbat för:
600 SEK
800 SEK
INGVAR ZACKRISSON, motiv med två ugglor på en gren, färglitografi, signerad, numrerad 115/200 samt daterad 1962, bildmått ca 43x27 cm
Ej examinerad ur ram
785708
2020-06-22