Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URNA, porslin, 1800-talets först hälft, empire, förgylld dekor, figurscen, hänklar i form av ormar, höjd ca 27 cm
Mindre nagg förekommer samt sprickbildning vid ena hänkeln
785736
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här