Unra porslin empire

Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire
Unra porslin empire

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, porslin, 1800-talets först hälft, empire, förgylld dekor, figurscen, hänklar i form av ormar, höjd ca 27 cm

Mindre nagg förekommer samt sprickbildning vid ena hänkeln

785736

2020-06-23