Fiol 1900-talets början

Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början
Fiol 1900-talets början

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

FIOL, 1900-talets början, lackerat lövträ, signerad AH, längd 66 cm

785737

2020-06-25