Karol Kossak akvarell

Karol Kossak akvarell
Karol Kossak akvarell
Karol Kossak akvarell
Karol Kossak akvarell
Karol Kossak akvarell
Karol Kossak akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAROL KOSSAK (1896-1975), Vinterlandskap med slädåkande man bakom hästar, signerad, akvarell 37 x 61 cm

Ej examinerad ur ram

785741

2020-06-25