Kalk i silver, 1867

Kalk i silver, 1867
Kalk i silver, 1867
Kalk i silver, 1867
Kalk i silver, 1867
Kalk i silver, 1867
Kalk i silver, 1867

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KALK, silver, viktoriansk, invändigt förgylld, stämplad Martin. Hall & Co, Sheffield 1867, H ca 16,5 cm, vikt ca 190 gram

785742

2020-06-24