Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Komposition, signerad Rosendal samt daterad 63, blandteknik på papper, bladmått ca 90x63 cm, oramat blad

kanter med märken och veck

785745

2020-06-23