Golvurna porslin Kina

Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina
Golvurna porslin Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

GOLVURNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blomster och fågel, höjd 43 cm

Smärre slitage, nötningar, micronagg

785765

2020-06-22