Olle Baertling färgseriegrafi

Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi
Olle Baertling färgseriegrafi

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981), komposition, daterad 1952-68, signerad Baertling, numrerad 99/300, färgserigrafi, bildmått ca 29x17 cm

ej examinerad ur ram

785791

2020-06-30