Klubbat för:
6 200 SEK
4 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981), komposition, daterad 1952-68, signerad Baertling, numrerad 99/300, färgserigrafi, bildmått ca 29x17 cm
ej examinerad ur ram
785791
2020-06-30