Oidentifierad konstnär etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stockholmsmotiv, etsning, signerad, provtryck, ca 28x23,5 cm

Gulnat blad, ej examinerad ur ram

785813

2020-06-22