Barbord

Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord
Barbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARBORD, betsat trä och dekor av jordglob, höjd 76, diam ca 46 cm, 1900-tal

Smärre slitage, repor

785826

2020-06-22