Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARBORD, betsat trä och dekor av jordglob, höjd 76, diam ca 46 cm, 1900-tal
Smärre slitage, repor
785826
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här