Ljusstake 17/1800-tal

Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal
Ljusstake 17/1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

LJUSSTAKE, 17/1800-tal, mässing, oktagonal fot, höjd ca 12 cm

Skada, lagning

785833

2020-06-29