Ljusstakar ett par

Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, snarlika, 1900-tal, mässing, höjder ca 11 cm

Slitage

785835

2020-06-29