Waldemar Lindström Rörstrand

Waldemar Lindström Rörstrand
Waldemar Lindström Rörstrand
Waldemar Lindström Rörstrand
Waldemar Lindström Rörstrand
Waldemar Lindström Rörstrand
Waldemar Lindström Rörstrand

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALDEMAR LINDSTRÖM, Rörstrand, jugend, omkring år 1900, skål, porslin, signerad WL, diameter 23 cm, höjd 14 cm

Nagg

785843

2020-06-28