Kaffeservis "Blå Blom" Gustavsberg och Rörstrand

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, "Blå Blom, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, 1 par ljusstakar, 1 kanna, 2 sockerskålar, 1 gräddkanna, 12 assietter 11 koppar med fat samt medföljande kaffefat.

Bruksslitage. En kopp med sprickor.

785851

2020-06-28