Philippe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Damporträtt, signerad a tergo, de ROUGEMONT, olja på duk, ca 61x51 cm

785854

2020-06-30