Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
800 SEK
RUNE EKRE (1924-2013): Landskapsmotiv, monogramsignerad RE, daterad a tergo 54, olja på duk, ca 68 x 90 cm
785871
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här