Oljemålning Rune Ekre

Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre
Oljemålning Rune Ekre

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

RUNE EKRE (1924-2013): Landskapsmotiv, monogramsignerad RE, daterad a tergo 54, olja på duk, ca 68 x 90 cm

785871

2020-06-29