Oljemålning Gunnar Wallentin

Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Landskapsmotiv, signerad Gunnar Wallentin, olja på duk, ca 52 x 36 cm

Mindre krackeleringar

785878

2020-06-29