August Emanuel Hallengren

August Emanuel Hallengren
August Emanuel Hallengren
August Emanuel Hallengren
August Emanuel Hallengren
August Emanuel Hallengren
August Emanuel Hallengren

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MANNE HALLENGREN (1875-1951): Vinterlandskap, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 87x65 cm

785884

2020-06-23