Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, mässing samt marmor, 1900-talets första hälft, 4 ljusarmar, för fem ljus, medföljer ljussläckare, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

785888

2020-06-23