Tebord

Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord
Tebord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEBORD/RÖKBORD, omkring 1900-talets första hälft, svarvat underede av trä, ihopfällbart, kopparbricka, höjd ca 57, diameter på bricka ca 56 cm

Bruksslitage

785891

2020-06-23