Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): komposition, signerad och numrerad, färglitografi, ca 48x40 cm
Skador: Ej examinerad ur ram

Ej examinerad ur ram

785897

2020-06-23