Sven Jonson färglitografi
Vollendet
2020-06-23
785897
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-81): komposition, signerad och numrerad, färglitografi, ca 48x40 cm
Skador: Ej examinerad ur ram
Ej examinerad ur ram